Skip to main content

All-in-one Depo Yönetim Sistemi

100 den fazla e-ticaret entegrasyonu ile bulut tabanlı akıllı depo yönetim sistemi. Dijital toplama & paketleme, envanter yönetimi, kargolama ve e-ticaret depo operasyonlarınıza dair merkezi tek bir platform.

Dijital Topla & Paketle

Cep telefonunuz veya el terminali ile siparişlerinizi en kısa rotada toplayın. Akllı paketleme ile siparişlerinizi hatasız gönderin ve takip edin.

Sipariş Yönetimi

30 dan fazla satış kanalı entegrasyonu ile siparişlerinizi tek bir merkezden yönetin. Kolayca toplayın, paketleyin ve kargolayın.

Envanter Yönetimi

Ürünlerinizin anlık olarak depo konumuna ve stok bilgisine erişin. Stoklarınızı gerçek zamanlı bir şekilde satış kanallarına iletin.

Kargolama

Siz siparişlerinizi paketlerken kargo etiketinizi otomatik alın ve siparişinizi hızlı ve hatasız kargolayın.
CosmologEmsanHatemoğluHomendJumboKaracaSilk and CashmereTommylife

Nasıl Çalışır ?

Dakikalar içerisinde e-ticaret deponuzu Pixa WMS ile yönetmeye başlayın

1

Deponuzu Oluşturun ve Ürün Merkezini Belirleyin

Depo, raf ve donanım tanımlamalarınızı gerçekleştirin. Ürün veri merkezinizi seçin ve envanter kartlarınızı oluşurun.
2

Stok Sayımı Yapın ve Online Mağazanızı Bağlayın

Depo stoğunuzu sayın ve doğru stok bilgisine ulaşın. Online mağazanızı bağlayarak ürünlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi senkronize edin.
3

Hadi Başlayın !

Artık Pixa WMS ile e-ticaret deponuzu kolayca yönetmeye hazırsınız. E-ticaret depo operasyon maliyetlerinizi düşürün ve operasyon hatalarınızı ortadan kaldırın.

Dijital, sipariş toplama ve paketleme

Dijital toplama ile siparişlerinizi en kısa rotada ve hatasız toplayın. El terminali , bilgisayar, tablet ve telefonunuz ile uyumlu çalışan bulut depo çözümünüz.
Nasıl çalışır?
Siparişlerinizi toplamaya başladığınızda Pixa WMS siparişin içinde yer alan ürünleri toplamak için raf gözlerine yönlendirir ve en kısa rotayı oluşturur. Paketlemede ürün kontrolü sağlanır. Kargo ve muhasebe entegrasyonları paketleme tetiklenerek işleriniz otomatik hale gelir.

Akıllı Rotalama

Her zaman en kısa rotada en hızlı ürün toplama kabiliyeti. Ürün, platform, kargo gibi filtreler ile hangi siparişleri hazırlamak istiyorsanız kolayca önceliklendirin.

Kargolama

Pazaryeri anlaşmalı veya cari anlaşamalı tüm kargo senaryolarınızı kolayca otomatize edin. Kargo etiketinizi kolayca alın ve siparişlerinizi kargolayın.

Sizde Pixa WMS ile e-ticaret deponuzu akıllı ve entegre yönetin

Pazaryeri satıcıları ve e-ticaret markalarının serüvenlerinde yanlarında olmak ve onlara yardımcı olabilmekten mutluyuz. Sizlerinde e-ticaret hikayenizin bir parçası olmak için Pixa WMS'i ücretsiz kullanmaya başlayın.

+2 Milyon

Adet Sipariş

50 bin

Günlük Kargo Paketi

Depo Sayım

Satışlarınıza ara vermeden deponuzun sayımını kolayca gerçekleştirin. Stoklarınıza tam hakimiyet sağlayın.

Ürün Kabul

Ürünleriniz depo kabulünü kontrollü bir şekilde gerçekleştirin. Ön kabul ve raf giriş adımlarını anlık takip edin.

Raf Sayım

Deponuzda bölge bazlı sayım ihtiyaçlarında raf sayım özelliği ile envanter sayımını pratik hale getirin.

Depo operasyonunu yönetmenin en kolay hali !

E-ticaret deponuzda ihtiyacınız olan tüm operasyon çözümleri ile tanışın. E-ticaretinize entegre bulut tabanlı depo çözümünüz Pixa WMS ile ürün kabulden depo sayımına uçtan uca entegre depo yönetimine kavuşun.
Updated payment method to Visa ending in 4028
2 hours ago
€100.00 off discount applied to the customer’s account
3 days ago

Raporlama

Tüm satış kanallarını, deponuzu ve ürünlerinizin satış performansını takip etmek ve analizlemek için tek bir raporlama ürünü.

Stok Senkronizasyonu

Raftaki envanter stoğunuzu gerçek zamanlı olarak satış kanallarına senkronize edin. Hatasız stok yönetimi ile güvenle büyüyün.

Kullanıcı Yetkilendirme

Ekibinizi operasyon sorumluluklarına göre yetkilendirin. Kısıtlandırılmış yetkiler ile doğru ekip yönetimine kavuşun.

Ürün Transfer

Deponuzdaki ürün haraketlerini ürün transfer ekranı ile gerçekleştirin. Envanter hareketlerinizi kolayca gözlemleyin

Depo Sipariş Otomasyonu

Hızlı ve hatasız sipariş hazırlama

Pazaryeri ve e-ticaret sitenizde gerçekleşen tüm siparişler Pixa WMS'e otomatik aktarılır. Siparişleri önceliklerine toplayın ve paketleyin. Kargolara ve muhasebe çözümlerinize entegre şekilde operasyonunuzu kolayca ve akıllı yönetin.

Dijital Topla & Paketle

Siparişlerinizi ürün, kargo, satış platformu gibi bir çok filtreleme ile öncelikleriniz doğrultusunda toplayın ve paketleyin. En kısa rotada toplama yaparak sipariş hazırlamanızı hızlandırın.

Barkod Doğrulama

Ürün toplama, ayrıştırma ve paketleme adımlarının her birinde işlem doğrulunu sağlamak için otomatik veri kontrolü gerçekleşir ve yanlış sipariş hazırlamanın önüne geçilir.

Operasyon Takibi

E-ticaret deponuzda sipariş operasyonlarının durumunu anlık olarak takip edin. Performans takibi ile depo verimliliğinizi arttırın.

Kargolama

Siparişlerinizi 10 dan fazla kargo firmasına entegre bir şekilde kolayca yönetin. Paketlemede otomatik kargo etikinizi yazdırın ve kargolayın.
Row Img

Muhasebenize entegre depo çözümü

Benzersiz muhasebe entegrasyonları

Siparişlerinizi muhasebe programınıza otomatik şekilde iletin ve faturalayın. Günlük tekrar eden işlere vakit harcamayın büyümeye odaklanın.
Paraşüt

Eeasy-to-use, cloud-based accounting platform for small businesses and their advisors.

Nebim

Eeasy-to-use, cloud-based accounting platform for small businesses and their advisors.

Logo Tiger

Eeasy-to-use, cloud-based accounting platform for small businesses and their advisors.

QNB Finansbank

Eeasy-to-use, cloud-based accounting platform for small businesses and their advisors.

Ek özellikleri ile Pixa WMS'i keşfet

Gelişmiş Modüller

E-ticaret depo ve sipariş otomasyonu Pixa WMS'i modülleri ile birlikte kullanarak e-ticaretinizi uçtan uca yönetin. Ürün, kategori, muhasebe, satış ve depo operasyon ekipleri için, uçtan uca e-ticaret operasyon çözümü.

Katalog Yönetimi

E-ticaret sitesi ve pazaryerlerinde, ürün listeleme, fiyat güncelleme, görsel yönetimi ve içerik güncelleme gibi kabiliyetlere kavuşun. Tek panelden tüm e-ticaretinizi yönetin.

Pixa API

Pixa API ile ürün, stok ve sipariş datalarınıza ulaşabilir ve 3. taraf yazılımlara entegre edebilirsiniz. Farklı satış kanallarını veya özel yazılımlarınızı Pixa'ya entegre hale getirebilirsiniz.

Ücretsiz Kullanmaya Başla

Kredi kartı bilgisi gerekmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz Dene