Skip to main content

Çok kanallı e-ticaret yönetimi

Pazaryeri satıcıları ve e-ticaret markaları için, 100 den fazla e-ticaret entegrasyonu ile stok yönetiminden kargolamaya merkezi tek bir platform.

Stok Senkronizasyonu

From direct integrations with card networks and banks to checkout flows in the browser, we operate on and optimize at every level of the financial stack.

Sipariş yönetimi

30 dan fazla satış kanalı entegrasyonu ile siparişlerinizi tek bir merkezden yönetin. Kolayca hazırlayın ve takip edin.

Raporlama

Tüm satış kanalları ve ürünlerinizin satış performanı takip etmek ve analizlemek için tek bir raporlama ürünü.

Yetkilendirme

Tüm işlerinizi profesyonelce yönetin. İş tanımının içeriğine göre ekibinize yetkilendirmeler oluşturun.
CosmologEmsanHatemoğluHomendJumboKaracaSilk and CashmereTommylife

Nasıl Çalışır ?

Dakikalar içerisinde E-ticaretinizi Channel Manager ile yönetmeye başlayın

1

Ürün Merkezini Belirleyin

Ürünlerinizi Channel Manager ile oluşturup tüm satış kanallarına listeleyebileceğiniz gibi aynı zamanda ERP, site ve pazaryerlerinden ürünlerinizi Channel Manager'a getirebilirsiniz.
2

Online Mağazanızı Bağlayın

İlk mağazanızı bağlayarak ürünlerinizi, stoklarınızı ve siparişlerinizi senkronize edin. Online mağazalarınızı ve diğer entegrasyonları aktif ederek e-ticaret operasyonuna uçtan uca yönetin.
3

Hadi Başlayın !

Artık Channel Manager ile e-ticaretinizi kolayca yönetmeye hazırsınız. Yeni satış kanallarını keşfedin, satışlarınızı arttın. Raporla araçları ile satışlarınızı analiz edin, şirketinizin büyümesine hakim olun.

Gerçek zamanlı stok senkronizasyonu

Channel Manager tüm satış kanalları ile stoklarınızı senkronize eder. Envanterinizdeki değişiklik anlık olarak satış kanallarına yansıtılır. Gerçek zamanlı stok aktarımı ile tüm satış kanallarınızda stoğunuz otomatik şekilde yönetilir.

Gerçek Zamanlı Senkronizasyonu

Ürün stoğunuzda yaşanan değişim anlık olarak tüm satış kanallarına aktarılır. Stok dışı satışa son vermek ve stoklarına hakim olmanın en gelişmiş hali.

Yüksek Performans

Gelişmiş entegrasyon servisleri ve API teknolojisi ile limitsiz stok yönetim kabiliyetine ulaşın. Stok güvenilirliğinizi sağlayın.

Sizde Channel Manager ile işinizi büyütün.

Pazaryeri satıcıları ve e-ticaret markalarının serüvenlerinde yanlarında olmak ve onlara yardımcı olabilmekten mutluyuz. Sizlerinde e-ticaret hikayenizin bir parçası olmak için Channel Manager'ı ücretsiz kullanmaya başlayın.

+3 Milyon

Adet Sipariş

300 bin

Ürün Listeleme

Ürün Listeleme

Ürünlerinizi e-ticaret siteniz ve pazaryerlerine kolayca listeleyin ve satışa açın. Daha çok pazaryerinde listeleme gerçekleştirin, daha çok satış yapın kazanın.

Fiyat Yönetimi

Farklı komisyon oranları ve kargolama maliyetleri karşısında tüm fiyatlarınızı site ve pazaryerlerinde ayrı olarak otomatik yönetin.

Ürün Senkronizasyonu

Hali hazırda satışta olan ürünlerinizi Channel Manager otomatik olarak algılar ve ürün bağlantısını aktif eder. Sizin ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Ürün Yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı !

İhtiyacınız olan tüm platformlara ürünlerinizi listeleyin, tek bir merkezden ürünlerinizin içerik, görsel, stok ve fiyatlarını tüm satış kanallarına entegre şekilde yönetin. Veri otomasyonu, excel ile toplu işlemlem, ürün bazında güncelleme ve ihtiyacınız olan tüm filtreleme kabiliyetleri.
Updated payment method to Visa ending in 4028
2 hours ago
€100.00 off discount applied to the customer’s account
3 days ago

Ürün veri otomasyonu

Ürün kartlarını ve verilerinizi ERP sisteminizden otomatik bir şekilde Channel Manager'a getirerek veri akışınızı otonom hale getiriyoruz.

Görsel Yönetimi

Ürün görsellerinizi toplu işlem ile veya ürün bazında kolayca yükleyin. ürün görsel sıralamalarınızı her iki işlemdede kolayca sağlayın.

İşlem kayıtları

Ürün güncelleme işlemlerinizin sonuçlarını eğer var ise hata nedeni ve yapmanız gereken düzenlemeleri kolayca öğrenin ve takip edin.

Katalog Yönetimi

Tüm pazaryerleri ve sitenizde ürünlerinizi ayrı kataloglarda farklı fiyat ve içerik ile yönetin.Tek ekrandan tüm kataloglara hakim olun.

Entegre sipariş yönetimi

Tüm siparişlerinizi tek merkezden yönetin

Pazaryeri ve e-ticaret sitenizde gerçekleşen tüm siparişler Channel Manager'a otomatik aktarılır. Siparişlerinizin faturalama ve kargolama süreçleri kargolara ve muhasebe çözümlerinize entegre şekilde operasyonunuzu kolayca yönetin.

Sipariş Senkronizasyonu

Satış kanallarınızda gerçekleşen tüm siparişleri tek merkezden kolayca yönetin. Sipariş ve kargo gönderi statüleriniz satış kanalları ile otomatik senkronizedir.

3PL Entegrasyonları

Oplog, Amazon, Hepsilojistik ve daha bir çok 3PL firmasına Channel Manager ile entegre olun. Siparişleriniz 3PL platformuna otomatik iletir ve stoklarınız depodan satış kanallarına anlık aktarılır.

Faturalama

Siparişlerinizi faturalamak için tek yapmanız gereken ön muhasebe, ERP veya e-fatura sağlayıcınıza Channel Manager ile entegre olmak. Sonra otomatik bir şekilde faturalama sağlayın ve faturanızı yazdırın.

Kargolama

E-ticaret site ve pazaryeri siparişlerinizi 10 dan fazla kargo firmasına entegre bir şekilde kolayca yönetin. Kargo etikinizi yazdırın ve gönderilerinizi takip edin.
Row Img

İhtiyacınız olan tüm entegrasyonlar.

Güçlü Entegrasyon ve Kolay Kurulum

İşinize odaklanın. Günlük tekrar eden işleri otonom hale getirin. Entegrasyon teknolojisi ve süreç otomasyonları ile e-ticaretinizi kolayca yönetin. Hemen mağazanızı bağlayın !

Sınırlarınızı kaldırın

Uluslararası pazaryeri ve geniş e-ticaret altyapısı entegrasyonları ile e-ticarette sınırları kaldırın. Ürünlerinizi dünyaya ulaştırın

Kolay Kurulum

Tüm online mağaza ve diğer platformlarınızı kolayca Channel Manager'a bağlayın. İstediğin an hemen kullanmaya başlayın.
Pazaryerlerini keşfedin, satışlarınızı arttırın.

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Shopify

E-ticaret alt yapısı

Ücretsiz Kullanmaya Başla

Kredi kartı bilgisi gerekmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz Dene