Skip to main content

E-ticaret satıcları için; bulut tabanlı ve gelişmiş entegrasyon teknolojisene sahip modüler e-ticaret operasyon yönetim sistemi.

Pixa Ürünlerini Keşfedin

Uçtan uca e-ticaret yönetimi

Pixa Lab ve Pixa WMS ile farklı operasyon ihtiyaçlarınızda akıllı ortak bir çözüme kavuşun. Stok yönetimi, sipariş yönetimi, depo yönetimi ve otomasyonları, kargolama, faturalama gibi e-ticarete dair tüm adımlarda ihtiyacınız olan tek bir platform.

Yeni pazaryerleri ile satışlarınızı arttırın

Ürünlerinizi trend olan yeni pazaryerlerinde kolayca satışa çıkartın. Pixa ile operasyonunuza ek bir yük olmadan milyonlarca yeni potansiyel müşterilerinize tanıtın ve ulaştırın.

Günlük tekrar eden işlere vakit kaybetmeyin

Günlük tekrar eden faturalama, stok güncelleme, kargolama gibi bir çok işi Pixa ile otomatik ve entegre bir hale getirin. İşinizi geliştirmeye ve büyümeye odaklanın.

Operasyonlarınızı optimize edin ve maliyetlerinizi azaltın

Merkeziyetçi ve entegre e-ticaret yönetimi işe işlerinizi otonom hale getirin, depo operasyonlarınızın verimliliğini arttırarak karlılığınızı arttırın.

Sınırları kaldırın ve ürünlerinizi tüm dünyaya ulaştırın

Amazon.com, Etsy.com ve Aliexpress gibi dünyanın en büyük pazaryerlerinde satışa başlayın.E-ihracat ile işini büyüten markalara katılın.
Row Img

Tüm e-ticaret platformlarını entegre hale getirin

100 den fazla e-ticaret entegrasyonu ile operasyonunuzu kolaylaştırın ve otomatik hale getirin. Ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi ve sipariş yönetimi süreçlerinizi yeni nesil entegrasyonlar ile gerçekleştirin.

Pazaryeri, e-ticaret altyapısı, ön muhasebe, ERP, 3PL ve kargo entegrasyonları ile ihtiyacınız olan tüm entegrasyonlar.

Ücretsiz Kullanmaya Başla

Kredi kartı bilgisi gerekmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.
Ücretsiz Dene